Шлюб за добу стає все популярнішим

Дата: 07.07.2017 11:10

На Черкащині впевнено крокує пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Для того, щоб скористатися послугою експрес-одруження молодятам достатньо зробити кілька простих кроків:

1) звернутися до організатора шлюбної церемонії у місті Черкаси - не комунальне підприємство «Центральний стадіон» Черкаської міської ради.

Контактна інформація про організаторів розміщена на сайті Головного територіального управління юстиції: http://uprav.ck.minjust.gov.ua/7part~kerivn7;

2)  обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу;

3)  укласти відповідний договір з організатором;

4)  прийти на весілля.

У місті Черкаси станом на 29.06.2017 послугою «Шлюб за добу» скористалися та подали відповідні заяви 68 пар, 64 пари молодят вже поєднали себе сімейними узами, серед яких були мешканці інших міст України та 3 пари громадяни інших держав.

Зичимо новоствореним сім’ям великого кохання та щастя! А парам які бажають поєднати себе сімейними узами пропонуємо скористатись послугами з експрес - одруження.