Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 24.05.2019 09:00

Сьогодні у школярів, мабуть найрадісніше і найочікуваніше свято – свято Останнього дзвоника.

Позаду  – ще один навчальний рік, зітканий із праці, повсякденних турбот і переживань, наповнений радощами перемог і сподівань.
    Для багатьох школярів  останній дзвоник  сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
    Для  випускників, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
   Ви вирушаєте у доросле, самостійне життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями та досягненнями. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
   Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею  допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Тож  від щирого серця вітаю всіх Вас зі святом Останнього дзвоника.
    Щастя всім, добра, миру, міцного здоров’я та успіхів!

Із  повагою голова районної  державної адміністрації  С.М.Джоболда