Волонтери з Чорнобаївщини знову побували на Сході країни

Дата: 30.06.2017 11:04

За ініціативи та підтримки голови районної державної адміністрації Сергія Джоболди в день відзначення 21-річниці Конституції України волонтери з Чорнобаївщини у складі делегації завітали до Першої окремої танкової бригади, які продовжують боронити кордони нашої держави.

Цього святкового дня перший заступник голови  Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль виконав приємну місію – вручив від голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка відзнаку «Холодний Яр» низці бійців Першої окремої танкової бригади, які відзначилися під час несення служби в зоні АТО.

Голова громадського формування «Народна самооборона» смт Чорнобай Анатолій Гичка та член громадського формування «Народна самооборона» Сергій Іванов доставили бійцям провізію та три душові кабіни, які були виготовлені робітниками ФОП Павла Томченка.

З великою вдячністю за підтримку і постійну допомогу, командир бригади Сергій Маленко відзначив волонтерів, вручивши грамоти і ювілейні чашки з емблемою бригади.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації