Цей день святковий у житті

Дата: 05.02.2018 11:00

В одній пісні співається "День народження – сумне свято!". Але ж для іменинника день народження – це щорічний дарунок, щоб порадіти любові й повазі, які відчувають до нього близькі й друзі, а для нас – привід прийти до людини, і сказати про те, що є на серці! То ж і у клубі «Зустріч» випала нагода привітати  ювілярів 2017 року. А минулий рік був щедрим на них.

1 лютого в приміщенні районної бібліотеки відбулася тепла, душевна  зустріч з учасниками клубу. Швидко промайнув час із цікавими конкурсами, переглядами відеороликів про ювілярів, показом сценок.

Активну участь приймали всі присутні у показі казки на новий лад «Ріпка»,  прозвучав гімн іменинника у власному виконанні.

На захід завітала селищний голова Алла Мірошніченко, яка також побажала, як ювілярам, так і присутнім залишатися активними, позитивними членами клубу.

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації