У Матусівській ОТГ відкриють ЦНАП, міні-футбольне поле та ремонтуватимуть дороги власною технікою

Дата: 13.05.2019 11:00

„Наша громада пройшла перший тур відбору громад, яким Програма „U-LEAD з Європою“ допомагатиме створити сучасний ЦНАП, – зазначає голова Матусівської ОТГ Василь Колісник. –   Ми вже відремонтовали приміщення загальною площею 111 кв. м: облаштували кімнату для роботи адміністраторів, реєстраторів, кімнату очікування, кімнату матері та дитини, санвузол для людей з особливими потребами“.

Капітальний ремонт зробили за рахунок місцевого бюджету – 648 тис. грн. В рамках міжнародної технічної допомоги безкоштовно для громади нададуть обладнання та програмне забезпечення, підготують інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг згідно з міжнародними стандартами.

Також громада підписала договір про міжмуніципальне співробітництво
з сусіднім населеним пунктом, жителі якого зможуть користуватися адміністративними послугами, що надаватимуться ЦНАП Матусівської ОТГ.

За словами проектного менеджера громади Вікторії Шурдук, цьогоріч у громаді планують відкрити також міні-футбольне поле вартістю 1,5 млн грн за співфінансування державного та місцевого бюджетів. На території ОТГ вже встановили комплект вуличних спортивних тренажерів вартістю
71 тис. грн.

Серед інших планів громади – ремонт доріг за кошти ДФРР загалом на майже 2 млн грн. Громада вже створила власне комунальне підприємство і придбала необхідну техніку – рециклер (вартістю 499,0 тис. грн – кошти місцевого бюджету), що дозволить якісно та ефективно ремонтувати дороги на території ОТГ.

З посиланням на сайт „Децентралізація дає можливості“: https://decentralization.gov.ua/news/10957