Служба зайнятості пропонує безкоштовне отримання ваучера

Дата: 21.02.2018 10:58

Шановні жителі Чорнобаївського району!

Якщо Ваш вік більше 45 років, страховий стаж становить не менше 15 років та Ви не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні – служба зайнятості пропонує безкоштовне отримання ваучера (документа встановленого зразка) з метою перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовки на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначеного законом на момент прийняття рішення про його видачу (станом на 01.02.2018 р. – 17620 грн.).

Необхідні документи для отримання ваучера: заява, паспорт, трудова книжка (копія, засвідчена роботодавцем), документ про професійно-технічну або вищу освіту (дублікат такого документа) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття).

За додатковою інформацією звертайтесь до  спеціалістів Чорнобаївського районного  центру зайнятості  та за   тел. (0239)  2 - 35 – 37