Учні дитячої школи мистецтв стали учасниками новорічної казки

Дата: 21.12.2017 10:56

Напередодні Новорічних свят, 20 грудня в дитячій школі мистецтв відбувся концерт учнів закладу «Казковий сон Мирослави».

Дивовижно зворушлива та доброзичлива атмосфера панувала протягом всього дійства. Вихованці школи порадували гостей справжньою музичною феєрією, тим самим підводячи підсумки в натхненній роботі. Новорічний  виступ юних музикантів не залишив байдужим жодного з присутніх.

З найщирішими вітаннями та побажаннями до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, побажавши здоров’я, радості та здійснення мрій, а також подякувала батькам юних музикантів за підтримку своїх талановитих дітей.

Насолодитися творчістю та привітати маленьких митців і їх наставників на свято завітали селищний голова Алла Мірошниченко та начальник відділу культури і туризму Світлана Шаповал.

Слова подяки районному керівництву та депутатам районної ради адресував директор школи мистецтв Сергій Свиденко, адже саме за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Джоболди та підтримки депутатів, музична школа поповнилася новим сучасним інструментом – цифровим піаніно.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян