Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Рятувальники спільно з волонтерськими та громадськими організаціями передали гуманітарну допомогу для бійців АТО

Переглядів: 432

    Рятувальники попри щоденну напружену роботу спрямовану на ліквідацію різноманітних надзвичайних подій та ситуацій не забувають і про підтримку наших військових, які наразі захищають територіальну цілісність та Державність країни на Сході.

    Спільно з волонтерськими та громадськими організаціями, небайдужими громадянами та дітьми Чорнобаївські рятувальники постійно беруть участь у чисельних заходах спрямованих на збір різноманітної допомоги підрозділам Збройних сил України.

    Так, 11 червня рятувальники Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області завантажили та допомогли відправити на Схід чергову партію гуманітарної допомоги для бійців АТО. Допомогти працівникам Служби порятунку визвалися учні шкіл району та місцеві жителі. Близько тонни продуктів харчування, а це овочі, крупи та різна консервація, вже сьогодні виїхала до військових, які несуть службу у східних регіонах країни.

    – Як би там не було, які б випробовування не випали на нашу та долю країни ми знаємо, що лише в єдності наша сила та незламний дух, які допоможуть нам витримати у цей складний час та перемогти у цій неоголошеній війні. А допоки ворог попирає нашу землю ми вимушені підтримувати військових у їх важкій ратній праці, - зауважив начальник Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Полубєхін.« повернутися до списку новин