На оперативній нараді говорили про осінньо-польові роботи та харчування дітей в навчальних закладах

Дата: 18.09.2017 10:52

Під головуванням очільника району Сергія Джоболди, 18 вересня проведено щотижневу апаратну нараду, на якій було розглянуто 2 основні питання.

Про хід проведення осінньо-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району доповіла начальник управління агропромислового розвитку Алла Бука, яка зазначила, що господарствами необхідно зібрати сої на площі 8,4 тис га, соняшнику – 15,9 тис га, кукурудзи – 30,6 тис га.

Посіви  сої  зібрано  на  площі 1,3 тис га (20 %) при врожайності 16,4 ц/га, соняшнику – 3,9 тис га (27 %) при  врожайності 23,6 ц/га.

Сільгосппідприємствами  закладено  на  силос 138 тис тонн зеленої  маси, при  врожайності 222,5 ц/га.

В  цілому під  урожай  2018  року  сільськогосподарськими підприємствами очікується посіяти озимих  зернових на площі 8,4 тис га, з яких озимої  пшениці – 8,3 тис га, озимого  ячменю – 107 га, озимого  жита – 51 га.

Сільгосппідприємствами району проводиться посів озимих культур на зерно та зелений корм.

Посіяно  озимої пшениці на площі 3,2 тис, 67 га жита, ячменю 95 га, озимого ріпака 1258 га.

В районі триває зяблевий обробіток ґрунту під посів ярих культур урожаю 2018 року. Застосовується сучасна техніка.

Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району в 2017 - 2018 навчальному році інформувала присутніх начальник відділу освіти райдержадміністрації Раїса Піддубна. – Харчування учнів організовується на основі циклічного перспективного меню, яке погоджено з Держпродспоживслужбою: для більшості школярів одноразове, для учнів групи продовженого дня (ГПД) та підвізних дітей – дворазове, для першокласників, які навчаються на базі ДНЗ та вихованців ДНЗ – триразове.

Гарячим харчуванням охоплені 3244 учні, загальна кількість 3574 учнів, що становить 90,8 відсотків, а у 2016 – 2017 навчальному році охоплено гарячим харчуванням 3354 учні, загальна кількість учнів 3599, що склало 93,2 відсотки. В 15 ГПД 11 ЗНЗ харчується 391 учень. В 21 ЗНЗ (61,8%) харчуються всі учні. З них дітей пільгових категорій: дітей-сиріт – 61, дітей з малозабезпечених сімей - 95, дітей, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС – 43, дітей-інвалідів та дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 226, дітей учасників АТО – 109, дітей-переселенців – 24.

Також на нараді в порядку контролю про стан проведення ремонту доріг комунальної власності та загального користування району повідомила головний спеціаліст відділу економіки райдержадміністрації Леся Шепель.

По закінченню наради Сергій Джоболда наголосив розпорядникам коштів закладів соціальної сфери на відповідальності за своєчасне проведення ремонтних робіт та підготовці до нового  опалювального сезону 2017 -2018 року.