Робоча поїздка заступника Чорнобаївської райдержадміністрації Валентини Стилик в територіальні громади

2 березня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик побувала Богодухівській, Красенівській та Новожиттівській  територіальних громадах, де ознайомилась  з виконанням  пріоритетних завдань  Програми соціально - економічного розвитку  району  в 2016 та зустрілась з керівниками соціальних закладів  та відвідала стаціонарне відділення територіального центру.

\

У Богодухівському навчально-виховному комплексі проведено капітальний ремонт покрівлі приміщення дошкільного навчального закладу на суму 393 030 грн., з них 200 000 грн з районного бюджету та 193 000 грн -  субвенція Богодухівської сільської ради. Проведено капітальний ремонт приміщень (заміна вікон) 80 тис.грн. за кошти  районного бюджету.

У Красенівському навчально-виховному комплексі проведено капітальний ремонт котельні із встановленням твердопаливних котлів на суму 311515 грн., з них 120 000грн. субвенції сільських рад та 191 515грн. – з районного бюджету.

Економія коштів становитиме за опалювальний сезон 233 420 грн.

Проведено заміну вікон на суму 221 954 грн., з них 122 000 грн - кошти  районного бюджету.

Замінено вікна на енергозберігаючі у Новожиттівському навчально-виховному комплексі на суму 35 000 грн., виділених сільською радою.

-  Звісно, сьогодні в нашому районі, як і в багатьох інших по Україні, є чимало проблем, більшість з яких потребують негайного вирішення, - зазначила Валентина Стилик під час зустрічей. – Але незважаючи на труднощі ми повинні забезпечити людям максимально якісне медичне обслуговування. Тому що медицина та освіта – це найголовніші питання з якими сільські жителі  стикаються найчастіше.

Також було порушено питання реконструкції системи опалення в Красенівському НВК.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації