На Чорнобаївщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2017 10:46

14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС відзначається день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В ліквідації катастрофи брали участь більш ніж 650 000 людей, 269 ліквідаторів із Чорнобаївщини.

Цього дня на Пагорбі Слави біля пам’ятного знака «На честь ліквідаторів на ЧАЕС» відбувся мітинг з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії за участі голови райдержадміністрації Сергія Джоболди, першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, учасників ліквідації аварії, представників підприємств, установ, громадських організацій, духовенства та жителів селища.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв-ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи нашу землю від техногенної катастрофи та в знак глибокої шани поклали квіти до пам’ятного знаку «На честь ліквідаторів на ЧАЕС».

Священна пам'ять про всенародний подвиг не зітреться з історії, не згасне у віках.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян