Шановні чорнобаївці!

Дата: 27.07.2018 10:46

В ці липневі дні ми відзначаємо 1030- річницю хрещення Київської Русі. Це свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ, об'єднав землі Київської Русі в єдину могутню державу. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави.

Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли та несуть традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Саме від тих часів Україна є невід'ємною частиною європейської християнської цивілізації.

Християнська духовність стала основою розвитку української культури, мистецтва, науки, освіти. Вона визначила долю народу в минулому і залишалась дороговказом для українців у важкі часи нашої історії.

Щиросердно вітаючи жителів району, незалежно від релігії, конфесії чи переконань та духовенство із 1030-річницею хрещення Київської Русі,  бажаю Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу!

Із повагою –

голова  районної