Вони для нас виборюють життя

Дата: 20.03.2018 10:46

Постановою Верховної Ради України встановлений День українського добровольця, який відзначається 14 березня.

З цієї нагоди в районній бібліотеці для дітей з учнями 5-Б класу Чорнобаївської гімназії  та їх класним керівником Ніна Сидоренко проведено патріотичну  годину «Вони для нас виборюють життя».

Діти мали змогу переглянути книжкову викладку літератури: «Наш дух не зламати, свободу не вбити»,  де зібрано матеріали про події Революції Гідності, активних учасників добровольчих формувань Самооборони Майдану, добровольців які й нині воюють на Сході України.

Про історію свята, перших добровольців, періоди боротьби українців за свободу від найдавніших часів і до сьогодення йшлося у розповідях бібліотекаря Віти Бреус. Події на Сході країни були висвітлені у відеоролику та слайд-презентації. З великим патріотизмом про долю України продекламував вірш Олександр Лимар. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв...

Ми низько вклоняємось тим, хто першими стали на захист своєї країни і тим, хто зараз її боронить від російських окупантів.

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.