Чорнобаївщина передала гуманітарну допомогу жителям Авдіївки

Дата: 03.02.2017 10:45

1 лютого за кошти  зібрані працівниками органів виконавчої влади, закладів освіти, культури та соціального захисту Чорнобаївщини придбано найнеобхідніші речі для мирних жителів Авдіївки.

На суму 41 891 тис.грн.  придбано дизельний генератор 5,5 кВт, електричний кабель (200 м), плівку пвх (400м), ковдри (30 шт.), робочі рукавиці, воду бутильовану, сірники, парафінові свічки, цукерки, печиво та все це передано жителям Авдіївки.

Приємно відзначити, що на таку ініціативу відгукнувся гіпермаркет «Епіцентр» (м.Черкаси) та надав знижку більше, ніж на 5 тис.грн.

Наразі продовжується збір коштів для надання гуманітарної допомоги Асоціацією сільськогосподарських товаровиробників району.

Просимо всіх не байдужих долучитись до акції підтримки жителів Авдіївки, які внаслідок російської агресії залишились без тепла, світла і води.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації