Чорнобаївські дзюдоїсти - золоті призери IV Всеукраїнського турніру з дзюдо

Дата: 28.03.2019 10:42

Нещодавно в Кременчуці пройшов IV Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений співробітникам СБУ, які загинули при виконанні службових обов’язків. За два дні на кременчуцьке татамі вийшли 1020 дзюдоїстів з 52 клубів. Боротьба велась на 5 татамі серед юнаків та дівчат 2004-2010 років народження.

Велика кількість учасників та їх якісний склад забезпечили цікаву та важку боротьбу. І хоча нашим дзюдоїстам непросто  конкурувати  з спортсменами з таких великих міст як Київ, Дніпро, Одеса, Харків  та вони показали чого варті.  Чорнобаївські дзюдоїсти повернулись з двома золотими нагородами: Анастасія  Меньшикова ( до 48 кг) із Великої Бурімки та Назар Авраменко ( до 55 кг) з Чорнобаю. Срібну нагороду отримала  Аня Базило ( до 36 кг) з Малої Бурімки,  дві бронзи -  Вероніка Кириченко ( +52 кг) із Чорнобаю та Аліна Керей (до 40 кг ) з Великої Бурімки.

До участі в змаганнях  спорсменів підготували тенери Чорнобаївської ДЮСШ: Сергій Дражніков, Іван Давиденко та  Олена Захарченко.

За інформацією сектору у справах сім’ї,  молоді та спорту             райдержадміністрації