Рятувальники провели протипожежні інструктажі з працівниками міграційної служби

Дата: 27.06.2019 10:41

Від того наскільки швидко працівники установи виявлять займання, сповістять рятувальників та за допомогою первинних засобів пожежогасіння приступлять до гасіння, залежить здоров’я та життя громадян та кількість врятованого майна.

Тому, 26 червня співробітники Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС області провели інструктаж з питань пожежної безпеки для працівників міграційної служби.

Під час бесіди, рятувальники розповіли присутнім, як правильно діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні та нагадали правила евакуації. Значну увагу співробітники ДСНС приділили правилам користування первинними засобами пожежогасіння, адже з їх допомогою можна ліквідувати пожежу на ранній стадії.

Наостанок, фахівці Служби порятунку продемонстрували працівникам служби відеофільми наймасштабніших пожеж, які виникли в області у цьому році та вручили інформаційні буклети.