ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 1941-1945 РОКІВ!

Дата: 10.04.2017 10:40

За повідомленням Посольства Федеративної Республіки Німеччина, військовослужбовцям радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22.06.1941 по 08.05.1945 перебували у німецькій неволі, як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату в розмірі 2500 євро, якщо вони направлять у Німеччину письмову заяву-анкету.

На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.

На інтернет-сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщено формуляр заяви німецькою, англійською і російськими мовами та інша інформація: http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html. Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства: BADV, DGZ Ring 12, D-13086 Berlin.

Закордонні представництва Німеччини приймають згадані заяви і перепроваджують їх далі. Термін подачі заяв закінчується у цьому році 30 вересня.