Визначено переможців І етапу конкурсу відеороликів “Світ професій: дитячими очима”

Дата: 22.12.2018 10:40

Цього року в рамках акції Черкаської обласної служби зайнятості Випускник-2019”  проведено обласний конкурс відеороликів Світ професій: дитячими очима. Конкурс проведено з метою ознайомлення учнівської молоді зі світом професій, виховання спрямованості на самопізнання та гармонійного розвитку учнів. Учні 9-11 класів району мали змогу презентувати своє бачення професій, відношення до улюблених професій. Відеоролики всіх учасників цікаві та неповторні, адже вони про рідкісні, актуальні професії та професії майбутнього.

22 грудня, напередодні зимових канікул, фахівцями з профорієнтації Чорнобаївської районної філії обласного центру зайнятості проведено нагородження заохочувальними призами переможців зазначеного конкурсу. У віковій категорії серед учнів 10-11 класів визначено двох переможців: Максим Джулай і “команда” – учні 10-Б класу Чорнобаївської ЗОШ №1, які продемонстрували професію соціального працівника на прикладі професійної діяльності фахівця служби зайнятості та Максим Зубенко – учень 10 класу Чорнобаївської гімназії, який вкотре довів важливість професії вчителя. Серед учнів 8-9 класів перемогла Даша Степанюк – учениця 9 класу Чорнобаївської ЗОШ №2, яка презентувала актуальні будівельні професії.

– Роботи дітей мене вразили креативністю, сучасністю висвітлення матеріалу, – зазначила завідувач сектору профорієнтації районної філії Ольга Ведмідь. – Обираючи професію, молодь чітко усвідомлює важливість вибору. Ми ж маємо головне завдання – підготувати молодь для майбутнього.

Конкурс відеороликів вкотре довів вміння учнівської молоді широко використовувати сучасні інформаційні технології, що теж було враховано при визначенні переможців. Отже, даний конкурс сприяв не лише кращому пізнанню професій, а й реалізації здібностей сучасної молоді.

За інформацією Чорнобаївської районної

філії обласного центру зайнятості