Громадські роботи – тимчасова зайнятість

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення, які організовує служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Залучення громадян до таких робіт вирішує водночас кілька важливих завдань: забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, задоволення кадрових потреб роботодавців у додатковій робочій силі, виконання нагальних суспільно корисних робіт.

Станом на 12 травня  2017 року на Чорнобаївщині  участь у громадських роботах беруть  29 безробітних, з них 11 осіб направлені до виконавчого комітету Чорнобаївської  селищної ради та Іркліївської сільської ради для інформування населення щодо оформлення житлових субсидій, 18 осіб направлені у сільські ради на благоустрій населених пунктів.

Є перспектива що  по закінченню громадських  робіт безробітні будуть працевлаштовані на постійні місця.

За інформацією Чорнобаївського

районного центру зайнятості