До уваги суб’єктів державної реєстрації, нотаріусів та громадян

Дата: 11.05.2019 10:33

До уваги суб’єктів державної реєстрації, нотаріусів та громадян

Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області повідомляє і про те, що 04.02.2019 набирають чинності зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування» (далі - Закон) до статті 24 Закону України «Про державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Зазначаємо, що частину 4 статті 24 доповнено пунктом 7 наступного змісту:

- Відмова в державній реєстрації прав у разі наявності зареєстрованих обтяжень речових прав на нерухоме майно не застосовується у разі:

«7) державної реєстрації права власності на нерухоме майно іпотекодержателем - фінансовою установою в порядку-; передбаченому статтями 33-38 Закону України "Про іпотеку". Наявність зареєстрованих після державної реєстрації іпотеки обтяжень, інших ! речових прав, у тому числі іпотеки, на передане в іпотеку майно не є підставою для відмови у державній реєстрації права власності за іпотекодержателем»

Ознайомитись з текстом Закону Ви можете за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2478-19.