До Дня Захисника України відбувся відкритий турнір з боксу

Дата: 10.12.2018 10:30

Відкритий турнір з боксу «Патріот», який проходив у рамках районних заходів до Дня Збройних Сил України, відбувся  8 грудня у приміщенні Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ №2.

За звання кращого боксера турніру з’їхалися позмагатися близько вісімдесяти учасників. Чорнобай  традиційно представляли юні боксери  СК «Едельвейс» районного центру дитячої та юнацької творчості на чолі з незмінним керівником Олександром Воробйовим.

Учасників турніру привітала начальник відділу освіти Чорнобаївської РДА Раїса Піддубна, яка побажала юним захисника України міцного здоров’я, спортивного азарту,  великої сили духу,  волі до перемоги та вручила командам солодкі призи від організаторів  турніру.

З вітальним словом до молоді звернулася і директор районного центру дитячої та юнацької творчості Ольга Шепель, яка від імені організаторів турніру вручила батькам та представникам обласного та Золотоніського осередків ДУК «Правий сектор» подяки.

У запеклій боротьбі юні боксери «Едельвейсу» показали такі результати:

І місце – Холостий Денис, Гут Єгор, Чіпа Максим, Олексієнко Богдан, Карелін Марк, Телюк Атрем, Герасименко Поліна, Бреус Антон, Голиш Сергій, Кривошея Кіра та Кривошея Каріна.

ІІ місце – Язиков Михайло, Шаповал Арсен, Телятник Давид, Кукса Назар.

ІІІ місце – Дзюба Артем та Січкаренко Назар.

За кращу техніку відзначено Чіпу Максима, а відзнака «За волю до перемоги» дісталася Голишу Сергію.

Вітаємо юних спортсменів та наставника з гарним результатом.

За інформацією районного центру

дитячої та юнацької творчості