Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

На Чорнобаївщині вшанували  людей похилого віку та ветеранів

Переглядів: 309

       

    Святкові зустрічі сьогодні пройшли в Чорнобаївському та Богодухівському стаціонарних відділеннях територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян.

     - 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це ще й  День ветерана.  Це важлива дата, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади,  – звернулась до мешканців та працівників  відділень перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик.  Та зазначила, що турбота про громадян похилого віку, пенсіонерів, ветеранів, одиноких літніх людей        - необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як турбота про  людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

     Валентина Стилик  вручила всім подарунки,  солодощі та побажала міцного здоров’я, душевного тепла, довголіття, гарного  настрою, уваги і турботи від піклувальників  та висловила вдячність працівникам стаціонарних відділень за добре відношення до своїх обов’язків.

     Також слова щирих привітань та побажань прозвучали від директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району Світлани Гарнати, секретаря Чорнобаївської селищної ради Олексія Саюна та Богодухівського сільського голови Ірини Олашин.

      У  відділеннях стаціонарного догляду  територіального центру постійно проживає 35 одиноких літніх людей. Ними опікуються 23 фахівця своєї справи, які  забезпечують  для кожного підопічного максимально наближені до домашніх умови, комфортний побут, якісне харчування та медобслуговування.

     Тож приємно, що в Чорнобаївському районі  робиться  все можливе, щоб люди похилого віку не почувалися самотніми.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

 

 

 

                                                                                                 

« повернутися до списку новин