На обласному конкурсі професійної майстерності «Талановиті та перспективні» визначено переможців

Дата: 17.09.2018 10:25

11 вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Шевченка відбувся конкурс професійної майстерності молодих бібліотекарів Черкащини «Талановиті та перспективні». Учасники представляли себе як професіоналів в рамках  діяльності бібліотечних закладів та в житті громади, знайомили зі своїми захопленнями.

Кожен учасник продемонстрував  відеопрезентацію-візитівку «Я і моя бібліотека», ознайомив присутніх з «Діловим автографом», де відобразив свої професійні досягнення, презентував улюблену книгу. Поєднання традиційної  професійної діяльності та  проявлення фантазії і винахідливості відбулося у творчому випробуванні «Бібліотекар-віртуоз» (вирішення непередбачуваної бібліотечної ситуації) та в конкурсі-хобі «Книжкові берегині – на всі руки майстрині».

За підсумками фінальних випробувань переможцем конкурсу стала Лариса Келт, завідувачка відділом інформаційних технологій  Чорнобаївської районної бібліотеки, яка показала високі досягнення у бібліотечній діяльності та належний рівень професійної компетентності. Дієву підтримку у конкурсних випробуваннях  Лариса Миколаївна мала від групи підтримки колег та друзів, і за творчі завдання була нагороджена щедрими оплесками  учасників зібрання.

Бібліотекарі Чорнобаївщини щиро вітають колегу з перемогою і бажають нових творчих досягнень і злетів!

За інформацією відділу організаційно-методичної

та довідково-бібліографічної роботи Чорнобаївської ЦБС