Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисника України

Дата: 14.10.2018 10:23

Відзначення цього свята тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці і є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них.

Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, учасники українського визвольного руху, усі, хто свого часу боронив нашу країну від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя та довголіття.

Наша подяка Захисникам Батьківщини, котрі сьогодні несуть нелегку військову службу, виявляють мужність, стійкість, витримку, захищаючи незалежність нашої держави. Ми всі віримо, що Ваш патріотичний дух, Ваша незламна воля до перемоги здолають будь-які перешкоди.

Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів й їхні життя і щоб у нашій Україні запанував мир!

Із повагою - голова райдержадміністрації