На відкритому чемпіонаті України серед молодших кадетів вихованка Чорнобаївської ДЮСШ здобула єдину медаль для збірної області

Дата: 19.10.2018 10:23

З 5 по 8 жовтня 2018 року в Ужгороді проходив відкритий чемпіонат України серед молодших кадетів до 17 років з дзюдо, в цьому році об'єднаний з міжнародним  турніром "Кубок Закарпаття".

Близько 500 українських спортсменів з усіх регіонів України, а також гості з Венгрії, Словаччини, Бельгії, Румунії, Франції, Чехії зібрав новий спортивний комлекс "Зінедін". На цих змаганнях проводився попередній відбір спортсменів до юніорської збірної України.

Вихованка Чорнобаївської ДЮСШ Аліна Марейчева (с.Велика Бурімка) здобула єдину медаль для збірної області - срібло у ваговій категорії до 44 кг. Підготувала спортсменку тренер Оксана Захарченко.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації