Видача свідоцтва про народження новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку

Дата: 04.04.2017 10:23

Нагадуємо, що з вересня 2015 у місті Черкасах стартував пілотний проект у сфері державної реєстрації народження дитини безпосередньо у медичних закладах де приймаються пологи, який передбачає виїзні прийоми працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану до медичних закладів з питань державної реєстрації народження дитини.

На теперішній час в Черкаському регіоні функціонує 23 фронт-офіси із видачі свідоцтв про народження, в яких проводять прийом та видачу документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини працівники 22 відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

З початку 2017 року видано 786 свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках Черкаської області.