На Черкащині уклали каталог найбільших експортерів області

Каталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка.

Тут представлено інформацію щодо продукції, яка вироблена в нас у регіоні та пропонується для експорту, повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. У подальшому каталог буде доповнюватися новими виробниками й поширюватиметься серед міжнародних торговельних компаній та асоціацій.

Нині ж каталог розіслано на 65 міжнародні торгові мережі та у 44 посольства України за кордоном, на 25 консульств та 40 представників торгово-промислової палати України за кордоном для поширення серед бізнес кіл.

Найбільша подяка – експортерам Черкащини, перш за все, за співпрацю та наполегливу роботу, яку Ви виконуєте та вкотре доводите всім, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними на іноземних ринках.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА