Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

На захисті прав дітей, які потрапили у складні життєві обставини

Переглядів: 245

    Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться систематичні виїзди у територіальні громади району в ході яких спільно з органами опіки та піклування на місцях здійснюється профілактичний контроль за умовами проживання, навчання, виховання дітей із сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

    22 травня рейдова група побувала у Москаленківській, Лящівській, Степівській та Староковрайській  територіальних громадах.

   За підсумками виїзду внаслідок невиконання обов’язків опікуна порушено питання щодо припинення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування та вирішується питання щодо влаштування дитини.

    Проведено обстеження матеріально-побутових умов у 4 кризових  сім’ях.

    Щодо одного батька буде порушено питання щодо позбавлення батьківських прав, а інших батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності.    

    Протягом 4 місяців 2017 року на території району на облік служби у справах дітей поставлено 7 дітей, з яких  3 дітей-сиріт та 4 дітей позбавлених батьківського піклування. Більшість дітей влаштовано у родини, а відносно інших питання ще вирішується.

 

 

За інформацією служби у справах

дітей райдержадміністрації

 « повернутися до списку новин