Проведено засідання колегії відділу культури і туризму райдержадміністрації

Дата: 06.08.2018 10:14

2 серпня в приміщенні кінотеатру проведено засідання колегії відділу культури і туризму, на яке були запрошені клубні та бібліотечні працівники району.

На розгляд колегії було винесено наступні питання:

1. Про підготовку заходів в рамках Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного:
  • оформлення, представлення та пригощання стравами на спаському ярмарку;
  • організація виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва;
  • про участь колективів на фольклорному майданчику;
  • флешмоб чорнобривців.
  1. Про підсумки  роботи закладів культури у ІІІ кварталі 2018 року та плани на IV квартал 2018 року.
  2. Про проведення заходів з нагоди Дня незалежності України та 75-ї річниці визволення Чорнобаївщини від нациських окупантів.
  3. Про проведення акції «Втрачені листи з минулого».
  4. Про порядок використання субвенційних коштів.
  5. Про охорону праці у закладах культури.

В ході роботи було обговорено багато питань. Начальник відділу культури і туризму Чорнобаївської РДА Шаповал Світлана повідомила про програму Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М. Піддубного, працівникам поставлено завдання по підготовці до спаського ярмарку, участь фольклорних колективів, заготовку чорнобривців.

Методичним відділом районного будинку культури надані методичні рекомендації щодо участі у фольклорному дійстві. Роздано методичні посібники сценаріїв проведення державних та народних свят.

Світлана Шаповал наголосила про проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності  України.

Працівникам клубних закладів ознайомлено з наказом про проведення акції «Втрачені листи з минулого» та надання фото- та відео- матеріалів для використання у районному заході з нагоди 75-ї річниці визволення Чорнобаївського району від нациських окупантів.

Поінформовано керівників закладів про вчасне використання субвенційних коштів наданих селищною та сільськими радами та їх раціональним використанням.

Інженер централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму Віталій Гурин наголосив про дотримання правил та інструктажів з охорони праці та техніки безпеки в закладах культури.

За інформацією відділу культури і туризму