Дата: 18.06.2018 10:11

Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Чорнобаївський районний військовий комісаріат  проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

– особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою, віком від 18 до 60 років, – на військову службу за контрактом осіб рядового складу;

– військовослужбовці, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, особи рядового складу, які проходять військову службу за контрактом, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 60 років, – на військову службу за контрактом осіб сержантського і старшинського складу.

Терміново проводиться відбір кандидатів на проходження військової служби за контрактом до визначених військових частин с саме:

військова частина А 1815 (смт. Гончарівськ);

військова частина А 1736 (м. Суми);

військова частина А 0409 (м. Новоград Волинськ);

військова частина А 2167 (м. Біла Церква);

військова частина А 3091 (м. Бердичів);

Строки укладання контрактів

Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, установлюються такі строки військової служби в календарному обчислені:

для осіб рядового, сержантського та старшинського складу які були мобілізовані в період 2014-2016 року- 6-ти місячний контракт

для осіб рядового складу – 3 роки;

для осіб сержантського та старшинського складу – від 3 до 5 років;

До відома військовозобов’язаних, громадян призовного віку, цивільних громадян, що 31.03.2017 року на XV сесії районної ради була прийнята цільова програма підтримки військовослужбовці військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2017 році та призовників призваних під час чергового призову на строкову військову службу. Метою Програми є матеріально - фінансове заохочення громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України у 2017 році та проходити строкову військову службу.

Кандидати які укладуть контракт з військовою частиною отримають з районного бюджету одноразову матеріальну допомогу у розмірі  10 000 грн.

Довідкову інформацію щодо вакантних посад, порядку оформлення документів та інше Ви можете отримати в Чорнобаївському РВК, який знаходиться за адресою: смт.Чорнобай, вул.Центральна,195, відділення  комплектування..