Урочистості до 177-річчя від дня народження Михайла Старицького

Дата: 15.12.2017 10:07

14 грудня в рамках відзначення 177-ї річниці від дня народження славетного митця, видатного діяча української культури, засновника національного театру  Михайла Старицького відбулися урочистості за участю голови райдержадміністрації Сергія Джоболди, першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик, сільського голови Миколи Грановського, керівника СТОВ "Кліщинське" В'ячеслава Джулая, громадськості та учнівської молоді.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда, який подякував жителям Кліщинської громади за те, що вони  свято бережуть  пам'ять про історико-культурну спадщину  своїх предків,  про славу і  відвагу Чорнобаївського краю.

Як данину поваги і шани учасники заходу поклали квіти до  пам’ятного знаку  славетного  земляка.

Після урочистостей відбулася екскурсія для всіх охочих до літературно-меморіального  музею  ім. Михайла Старицького.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян