15 березня в приміщенні РДА відбулась виставка сільськогосподарської продукції, що вироблена підприємствами Чорнобаївського району

Дата: 15.03.2019 17:05

На виставці були представлені зразки: посівного матеріалу гібридної кукурудзи від ПСП «Веселий Хутір» LNZ-group, СТОВ «Вереміївка» та СТОВ ім. Чкалова, МАІС; гібридний соняшник та консервні вироби з горошку, кукурудзи, квасолі – ПП «Агроспецпроект»; картопля та овочі в широкому асортименті  – СТОВ «Дніпро»; високоякісний бджолиний мед із СТОВ «Лящівка»; продукти переробки сої – СТОВ «Кліщинське»; м’ясна продукція СТОВ АФ «Маяк» с. Бакаєве, м’ясні консерви з птиці  – ПрАТ «Чорнобай-птиця».

Висловлюємо вдячність керівництву підприємств за підготовлену презентацію продукції,  а також Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району, ФГ «Вітас і К» за надання спонсорської допомоги.

За інформацією управління АПР райдержадміністрації