Шановні учасники Другої світової війни, жителі району!

Дата: 08.05.2019 10:04

74 роки тому у світі завершилась найкровопролитніша війна, яка назавжди закарбувалась у пам'яті людства. Ціна Великої Перемоги - це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій.

Дорогою ціною дісталася перемога українському народові. Та ніколи не згасне пам’ять про тих, кому довелося пройти випробування війною, хто поневірявся в фашистській неволі, хто вірно чекав і надіявся,  наближаючи цим Перемогу. Цей подвиг назавжди залишиться в історії нашого народу як символ його героїчного минулого, мужності та величі духу, а водночас вічної скорботи за полеглими.

Сьогодні ми вшановуємо також героїзм  і самовідданість нинішніх захисників України. Вони гідно продовжують подвиг ветеранів Другої світової війни, ціною власного життя на сході України обороняють територіальну цілісність нашої Держави.

Бажаю Вам, захисники України усіх фронтів і воєн, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші діти та онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій!

Україна боролася і перемогла у Другій світовій війні. Україна переможе  й сьогодні! Слава тим, хто боровся та бореться із загарбниками.

Слава кожному із Вас.

Слава Україні!