Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати районної та місцевих рад!

Дата: 07.12.2018 08:03

Щиро вітаю всіх із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

На  Вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан ввірених вам територіальних громад, за благополуччя та створення комфортних умов проживання їх жителів.

Реалії сьогодення ставлять перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування важливі  завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – поліпшити життя людей через виконання програм і проектів соціально-економічного розвитку, як на районному, так і на місцевих рівнях.

Тому від вашої активної громадянської позиції, компетентності  та професіоналізму залежатиме добробут та розвиток громад, якого очікують Ваші виборці та жителі району.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за співпрацю, за розуміння, за відповідальність, за служіння обраній справі.

Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди.

Нехай кожен день додає усім сил і оптимізму, а щоденна праця буде спрямована на подальше зміцнення демократичних засад розвитку нашого Чорнобаївського краю та всієї України.

Із повагою -

голова райдержадміністрації