Шановні жителі Чорнобаївщини! Прийміть  щирі вітання з нагоди головного свята нашої держави – Дня незалежності України!

Дата: 23.08.2018 10:00

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі.

Настав час всім усвідомити, що творення держави, її сьогодення і її майбутнього – це обов’язок кожного з нас. Україна розраховує на нове  покоління своїх громадян, яке виростає  за часів незалежності. Головне – щоб усі вияви державотворчої енергії були зігріті любов’ю до України, прагненням гідно продовжувати справу великих попередників.

Сьогодні ми низько вклоняємось оборонцям і визволителям рідної землі, всім  тим, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави, чесно і героїчно виконучи свій військовий і громадянський обов`язок.

Бажаю всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я,  достатку, добра і злагоди.

Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, перемог і здобутків, порозуміння та згуртованості, бо щасливими, духовно та матеріально багатими хочуть  зростати наші діти, онуки та правнуки.

Слава Україні! Героям слава!

Із повагою -

голова районної