Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність юридичної особи як внесок

Дата: 08.11.2017 09:57

Відповідно до пункту 48 Порядку державної реєстрації речових прав па нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 для державної реєстрації права власності у зв’язку з передачею майна у власність юридичної особи як внесок (внесення майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду), вступні, членські та цільові внески членів кооперативу тощо) подаються:

• документ, що посвідчує право власності особи на майно, що передається у власність юридичної особи (крім випадку, коли право власності па таке майно вже зареєстровано в Державному реєстрі прав);
  • акт приймання — передачі майна або інший Документ, що підтверджує факт передачі такого майна;
  • рішення органу або особи, уповноважених установчими документами юридичної особи або законом (у разі, коли передача майна здійснюється іншою юридичною особою);
  • письмова згода всіх співвласників (у разі, коли передача здійснюється щодо майна, що перебуває у спільній власності).

Звертаємо увагу! Справжність підписів на акті приймання — передачі майна або іншому документі, що підтверджує факт передачі такого майна, засвідчується відповідно до Закону України «Про нотаріат».