ДОНЕЧЧИНА ЧЕКАЄ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 05.06.2018 09:53

З 4 по 5 липня у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».
    Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:
- презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
- навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
- заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
    До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.
    Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.
І етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун
- Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;
- Волонтерський сектор;
- Сектор спілкування з ветеранами АТО;
- Сектор відеопоказів;
- Сектор обміну інформації;
- Координаційний сектор;
- Навчальний сектор;
Робота в секторах:
- презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
- обмін спогадами;
- показ відео сюжетів АТО;
- домедична допомога ( майстер клас)
-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»
ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.
- спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.
- Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
    Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня.
    Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня).
    Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня).
    Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку - 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власним наметом.
    Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов'язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу "Інтерсіті", класів "Люкс" та "СВ" у потягах.
    Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773