«Ваші перемоги надихають», – Костянтин Омаргалієв лауреатам «Спортивного сузір’я»

Дата: 28.02.2019 09:53

Кращих у спортивній галузі за результатами 2018 року відзначили на Черкащині. Обласне свято «Спортивного сузір’я» вже традиційно наприкінці лютого об’єднує усіх причетних. Найрезультативніших вітали обласні та міські владці, представники провідних спортивних організацій Черкащини.

Визначали найефективніших у 19 номінаціях. Незалежне журі обирало кандидатури комісійно на підставі зароблених спортсменами, федераціями, школами упродовж минулого року балів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Організовують свято обласне управління у справах сім’ї, молоді й спорту, відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

– Нині підбиваємо результати роботи черкаської спортивної родини за 2018 рік, – зазначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. – Як бачимо, минулоріч спрацювали ефективно. Вдячний тренерам, спортсменам, керівниками федерацій. Вони – справжні бійці. Знаючи спорт зсередини знаю, що виховати ефективного спортсмена – велика робота. Вона починається зі спортивної культури в родині. Далі вже до роботи береться тренер. Упродовж років він вкладається у розвиток спортсмена, аби той зміг показати найкращі результати, на які здатен.

Він зазначив, що робота усіх є однаково важливою для результату, який спортсмени області приносять до скарбниці області й України. Ці перемоги – найкраща промоція нашої держави, переконаний посадовець.

– Від імені очільника області та себе особисто вдячний тренерам та спортсменам, які здобули перемоги на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх: тренерам Михайлові Гуленку та Ірині Надюк, Іванові Тищенку й Назару Чепурному, – додав заступник. – Вони своєю роботою прославили Україну на цих міжнародних змаганнях. З боку влади запевняю, що ми не зупинятимемося, й надалі підтримуватимемо спортивну галузь, працюватимемо над розбудовою інфраструктури, покращенням матеріально-технічної бази, забезпеченням інвентарем, підвищенням обласних спортивних стипендій. Ці зміни відчутні, і, хоч процес перетворень не швидкий, не зупинятимемося й працюватимемо ще наполегливіше.

За результатами спортивного 2018 року перемогу здобули:

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту: Іван Тищенко;
Краща спортсменка з олімпійських видів спорту: Діана Залевська;
Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту: Роман Щербатюк;
Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту: Катерина Коваленко;
Кращий тренер з олімпійських видів спорту: Михайло Гуленко;
Кращий тренер з неолімпійських видів спорту: Юрій Зубов;
Кращий спортсмен «Сильні духом» (спортсмен з особливими потребами): Максим Коваль;
Кращий тренер «Сильні духом»: Іван Кирдода;
Кращий спортсмен – ветеран: Ольга Ковальова;
Краща федерація з олімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація легкої атлетики;
Краща федерація з неолімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація з веслування на човнах «Дракон»;
Краща федерація з ігрових видів спорту: Федерація футболу Черкаської області;
Краща ДЮСШ з олімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Черкаської міської ради;
Краща ДЮСШ з неолімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Вулкан" Черкаської міської ради;
Меценат спорту: Віктор Євпак, Григорій Плічко, Сергій Тищенко, Валентин Ничипоренко, Володимир Осадчий;
Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (електронні видання): «Черкаський спорт», «Нова Доба»; телеканали «ВІККА» та «UA:Суспільне Черкаси»;
«Молоде обдарування» серед дівчат: Анастасія Деркач;
«Молоде обдарування» серед хлопців: Назар Чепурний.