«Он-лайн будинок юстиції» - сервіс для вашої зручності та комфорту

Дата: 13.07.2017 09:43

Послугами з повторного отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану зможуть скористатися всі українці. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу онлайн будинок юстиції http://obu.org.ua.

На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук.

Будь-який громадянин може подати заяву через «Онлайн будинок юстиції» про отримання повторного свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, витягів про реєстрацію актів цивільного стану. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.miniust.gov.ua обрати в меню розділ -«Повторна видача документів» та подати відповідну заяву.

При заповненні запису до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області на електронну адресу заявника надсилається повідомлення відділу про можливість отримання повторного свідоцтва або витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Крім того, через он-лайн будинок юстиції Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану, скориставшись послугою в меню «Інформація з реєстру» розділу «Акти цивільного стану» на порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів' цивільного стану».