Шановні офіцери і прапорщики, солдати і цивільні службовці, ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2018 09:42

Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом!

6 грудня – це, в першу чергу, ваше свято, свято наших славних воїнів, на яких покладена священна місія – захищати рідну землю, забезпечувати мирне життя співвітчизників. Ви вірою і правдою служили, і служите українському народові.

За плечима наших військових славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Ми пишаємося мужністю і героїзмом сьогоднішніх захисників суверенітету України на східних рубежах, серед яких  і наші земляки. Це - наша  гордість, гарант стабільності та безпеки, які своєю важливою справою нагадують усьому світу про те, що безпека держави в надійних руках.

Ми низько схиляємо голови у скорботі і будемо  завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за територіальну цілісність і незалежність України.

Вітаючи з Днем Збройних Сил України, хочу побажати нашим військовим успіхів у бойовій підготовці, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, миру і спокою та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Із повагою -

голова райдержадміністрації