Ще один гуманітарний вантаж відправили на Схід з Черкащини

Днями необхідні речі відправили бійцям до Бахмута, Світлодарська, Луганського, Попасної, Курахово, також жителям Авдіївки, які через обстріли російсько-окупаційних військ вимушено покинули свої домівки. Загалом відвезли майже 4-тонний вантаж, у складі якого системи енергоживлення, також одяг, взуття, спальні мішки, ковдри, медпрепарати, продукти харчування, а ще близько 2 тонн дизпалива.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль розповідає, що традиційно до збору вантажу долучились райони й міста області, зокрема фермери, підприємці, працівники різних установ і організацій та усі небайдужі черкащани.

Цього разу допомогу на Схід відправив перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації.