Першість району з міні-футболу серед ветеранів

26 березня в районному спортивному комплексі сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним фізкультурно-оздоровчим клубом проведено традиційну першість району з міні-футболу серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь  7 ветеранських команд, які грали у двох групах. Після півфінальних поєдинків в матчі за ІІІ місце зустрілися команди села Красенівка (капітан - Василь Дмитренко) та селища Чорнобай (капітан - Віталій Шепель), де остання з рахунком 1-3  посіла ІІІ місце.

У фінальному поєдинку команда села Богодухівка (капітан - Микола Лахтіонов) переграла команду Хрестителево (капітан - Юрій Гурин) з рахунком 4-1 та стала чемпіоном району.

Потрібно також відзначити гідний виступ команд із сіл: Великі Канівці, Лукашівка та Крутьки.

Від районної державної адміністрації та районної ради переможець нагороджений перехідним кубком, дипломом, гравці медалями, призери змагань дипломами та медалями відповідних ступенів.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації