В Чорнобаївському районі відбувся районний етап Фестивалю дружин юних пожежних

Дата: 17.04.2018 09:38

Вже 23 рік, як складова формування поваги до непростої, відповідальної та водночас благородної професії, – рятувальник, серед дружин юних пожежних триває фестивальний рух.

Команди-учасники, до складу яких входять учні шкіл Чорнобаївського району, продемонстрували свої знання правил безпеки життєдіяльності. Кожна команда намагалася вразити жюрі своїм особливим, нестандартним та творчим підходом. Безумовно, кожен виступ ДЮПівців запам’ятається всім, хто був присутній у глядацькій залі. І, що найголовніше, кожен учасник, чи глядач, спостерігаючи за тим, як жартівливо на сцені представлялися різноманітні, доволі, складні життєві ситуації, мали змогу замислитися над правилами безпеки життєдіяльності.

Найближчими днями фінальний районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних відбудеться у Чорнобаївській ЗОШ № 1. Команда-переможець буде представляти Чорнобаївський район на обласному зональному етапі фестивалю ДЮП, який відбудеться 27 квітня в м. Каневі.