Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

УВАГА! На території Черкаської області планується проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Переглядів: 271

     

   6-8 жовтні цього року на Черкащині планується розпочати кампанію по пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розповсюдження принад з вакциною із літаків.

   Даний захід буде проводитися і над територією Чорнобаївського району у вказані дні ( в залежності від погодніх умов),відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин на 2018 рік,  задля створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними  розповсюджувачами збудника сказу.

     Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься повітряним методом за допомогою літака АН-2 над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

       Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна (на фото). Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

                                        Прохання до жителів та гостей області:

-  при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому,

-  застерегти своїх дітей, що у разі виявлення принад з вакциною гратись ними заборонено,

-  не розламуйте та не розбивайте виявлені принади з вакциною.

 

« повернутися до списку новин