Військова служба за контрактом

Дата: 07.02.2019 09:37

Військова служба за контрактом пропонує здобути спеціальність захисника держави, гідну заробітну плату і стабільне майбутнє. У лавах Збройних Сил України несуть службу не лише кращі військовослужбовці-професіонали, які вже мають певний досвід у цій сфері. Лави ЗСУ регулярно поповняють випускники вузів, профтехучилищ і просто молоді люди, які шукають своє призначення у житті. Мінімальний термін проходження контрактної служби становить 3 роки, максимальний — до 5-ти років.

З метою підвищення соціального захисту військовослужбовців з 01 січня 2019 року підвищено грошове забезпечення в середньому на 30% в залежності від займаної посади, а саме:

Тарифний розряд

Вислуга років

Грошове забезпечення

Водій, навідник, кулеметник, номер обслуги

Гранатометник

Механік-водій

Старший водій

Командир відділення

Командир бойової машини

Командир танку

Головний сержант взводу

Головний сержант роти

Також, один раз на рік військовослужбовцям виплачується:

грошова допомога для оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення (в межах доведених граничних обсягів видатків та отриманих асигнувань на відповідний рік).

У разі укладення першого контракту виплачується одноразова грошова допомога у таких розмірах:

особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (у 2019 році – 15368,00 грн.);

особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (у 2019 році – 17289,00 грн.);

особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (у 2019 році – 19210,00 грн.).

Крім того, військовослужбовцям, прийнятим на військову службу за контрактом і призначеним на посади у військові частини, що дислокуються поза пунктом їх постійного проживання до прийняття на військову службу, виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї, який переїхав з ним на нове місце військової служби.

До відома військовозобов’язаних, громадян призовного віку, цивільних громадян, що 31.03.2017 року на XV сесії районної ради була прийнята цільова програма підтримки військовослужбовці військової служби за контрактом, які уклали контракт зі Збройними Силами України у 2019 році та призовників призваних під час чергового призову на строкову військову службу. Метою Програми є матеріально - фінансове заохочення громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України у 2019 році та проходити строкову військову службу.

Кандидати які укладуть контракт зі Збройними Силами України у 2019 році отримають з районного бюджету одноразову матеріальну допомогу у розмірі  10 000 грн.

Довідкову інформацію щодо вакантних посад, порядку оформлення документів та інше Ви можете отримати в Чорнобаївському РВК, який знаходиться за адресою: смт. Чорнобай, вул.Центральна,195.