Зростання доходів місцевих бюджетів - наслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

В сучасних умовах розвитку України значно посилюється роль фінансів місцевого самоврядування. Місцеві бюджети є основним джерелом, фінансовою базою органів місцевого самоврядування, активною формою акумуляції певної частини фонду фінансових ресурсів.

Реформа децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації була і залишається пріоритетною у 2017 році, оскільки однією із безумовних її переваг є зарахування адміністративного збору за державну реєстрацію нерухомості та бізнесу до місцевих бюджетів.

Так, лише з початку 2017 року, станом на 01 березня, до місцевих бюджетів Черкаської області зараховано:

• за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень

1 492 439,93 грн;

• за державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців -389 054 ,00 грн.