Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

В Чорнобаї урочисто провели на строкову службу до лав Зборойних Сил України перших призовників осіннього призову 2018 року

Переглядів: 315

  

      До присутніх звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик,  аби сказати напутні слова і щирі побажання  майбутнім військовослужбовцям, - Країні необхідні мужні і сильні захисники.  Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів у службі,  з відповідальністю поставитися до свого майбутнього, повернутися фізично загартованими, зрілими, самостійними людьми. - Намагайтесь достойно і якісно здобувати нові військові знання, - та подякувала батькам за те, що вони виростили та виховали свідомих громадян, які не ховаються по закордонах, а сміливо йдуть виконувати свій громадянський обов’язок. - Держава гарантує, що військовослужбовці строкової служби до  зони проведення АТО не направляються.

   Виконуючий обов’язки районного військового комісара Вадим Купрій також привітав призовників та побажав терпіння та гідно пройти строкову військову  службу в навчальних центрах Збройних Сил України .

     Настоятель  Української православної церкви «Свято-Троїцький Собор» отець Іван благословив призовників, подарував їм натільні хрестики та побажав здоров’я та мужності.

   У заході взяли участь Богодухівський сільський голова Ірина Олашин,  Франківський  - Геннадій Романенко, батьки та друзі.

  Сьогодні в рамках проведення осінньої призовної кампанії на строкову військову службу пішли 7 призовників з Чорнобаївського району: Колько Сергій Сергійович з Франківки; Пінчук Олег Павлович та Савісько Олег Миколайович  з Богодухівки; Додор Дмитро Миколайович з Красенівки; Шамок Ярослав Федорович з Ревбинець; Юрченко Руслан Павлович з Воронинець та Черненко Сергій Юрійович з Чорнобаю.

        Побажаємо їм хорошої служби!

                                                                                                За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності                                                                        та звернень громадян апарату райдержадміністрації

 

« повернутися до списку новин