На V Всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Мій світ – мистецтво» юні вокалісти з Чорнобаївщини зайняли призові місця

Дата: 13.12.2017 09:34

9 грудня в приміщенні Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака – Артемовського  проходив  V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного та  театрального  мистецтва «Мій світ – мистецтво», засновниками і організаторами  якого є Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації, Національна Всеукраїнська музична спілка, Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського та творчий проект «Тріумф- фест».

Учні Чорнобаївської дитячої школи мистецтв   позмагалися за перемогу  у конкурсі та отримали такі нагороди у номінації «Вокал»: 1 місце – Денис Чернов (середня вікова категорія), 2 місце – Саміра Рябуха (середня вікова категорія) та Вікторія Сімейко (молодша вікова категорія).

Журі  відзначило високий рівень підготовки  учнів, побажали їм невичерпних творчих сил та нових перемог. Юні таланти отримали  дипломи та подарунки, а викладач сольного співу  Валентина П’ятікова була нагороджена подякою  директора Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Олександр Шабатіна «За професіоналізм, цілеспрямованість, наполегливу працю у підготовці переможців конкурсу».