Дата: 19.09.2017 09:30

16 вересня голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда  взяв участь у проведенні  урочистих заходів в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля з нагоди відзначення Дня Рятівника.

Під час урочистостей очільник Чорнобаївського району привітав всіх зі святом,  вручив подяки від районної державної адміністрації, грошову винагороду та ноутбук від Асоціації сільськогосподарських виробників та висловив  щиру вдячність від жителів Чорнобаївщини виконуючому обов’язки начальника інституту Олександру Тищенку, викладацькому  складу   інституту та курсантам за значну допомогу  в ліквідації наслідків  негоди та проведенні відновлювальних робіт  на території Чорнобаївського району. – Ви оперативно відгукнулися на наше прохання і надали таку необхідну допомогу жителям населених пунктів району у  складні перші дні після буревію: у розбиранні завалів, розпилюванні аварійних дерев, розчистці проїзних шляхів. Завдяки високому професіоналізму – дії  викладачів та курсантів були вмілими і рішучими, всі поставлені завдання були виконані. Не в теорії, а на практиці ми відчули  дію змісту  кожного слова «Врятувати, запобігти, допомогти».

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, новими здобутками, а Ваша праця примножить славу України.

За активну громадську позицію та вагомий внесок в організацію ліквідації наслідків негоди та проведенні відновлювальних робіт у Чорнобаївському районі вручено подяку виконуючому обов’язки начальника інституту ТИЩЕНКУ Олександру Михайловичу.

За високий професіоналізм у роботі, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вмілі та рішучі дії під час ліквідації наслідків негоди у Чорнобаївському районі відзначено подяками:

• полковника служби цивільного захисту БИЧЕНКА Артема Олексійовича – начальника кафедри техніки та засобів цивільного захисту;
  • полковника служби цивільного захисту МАЛАДИКА Ігоря Григоровича – заступника начальника факультету оперативно-рятувальних сил – начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт;
  • підполковника служби цивільного захисту ЛЕСЕЧКА Дмитра Васильовича – заступника начальника інституту – начальника відділу організації служби;
  • підполковника служби цивільного захисту МИРОШНИКА Олега Миколайовича – доцента кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил;
  • підполковника служби цивільного захисту ПОДГОРНОВА Владислава Миколайовича – заступника начальника відділу організації служби;
  • підполковника служби цивільного захисту ЦИБУЛЮ Юрія Вікторовича – начальника 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації