Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Державна реєстрація внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Переглядів: 378

    Зміни до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі Реєстр) вносяться у разі зміни ідентифікаційних даних суб'єкта права, відомостей про об'єкт нерухомого майна, у тому числі зміни його технічних характеристик, виявлення технічної помилки в записах реєстру чи документах, виданих за допомогою програмних записів ведення цього реєстру (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка), за заявою власника чи іншого правонабувача.

    У разі якщо помилка в реєстрі видана на права третіх осіб, зміни до реєстру вносяться на підставі відповідного рішення суду.

    Подання та отримання документів за заявою про внесення змін до записів Реєстру здійснюються відповідно до Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року №1127.

    Внесення змін до записів здійснюються у строк, що не перевищує 1 робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви  в реєстрі. За внесення змін справляється адміністративний збір, який складає 0.04 розміру мінімальної заробітної плати (60 грн).« повернутися до списку новин